Álláshirdetés-teherautó-sofőr

There are no translations available.

 Tagscherer építőanyag-kereskedés munkatársakat keres

Teherautó sofőr

munkakörbe több kategóriára is

  • Amit kínálunk:
    - Kiemelkedő jövedelem
    - Hosszú távú munkalehetőség
    - Hétvégén nem kell dolgozni

    Dolgozz velünk versenyképes fizetésért, vidám kollégákkal, darus vagy nyerges teherautósofőrként.

    Tagscherer Kft.
    2518 Leányvár, Bécsi út 7.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 12 tonnás teherautóra: ha "B" és "C" kategóriás jogosítvánnyal+darusvizsgával rendelkezel
  • Darus és nyerges teherautóra: ha "C","E" kategóriád is megvan
    - GKI kártyával
    - PÁV alkalmasságival
    - Minimum 1 év tapasztalattal rendelkezel
    -(darus vizsga)
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság

Tagscherer Kft. 2518 Leányvár, Bécsi út 7. Tagscherer József +36309347338.

Kérdésed van?
Hívj bizalommal!
Tel.: 06-33/509-985

icon_mail

Cím: 2518, Leányvár Bécsi út 7.

Akár ingyenes
házhozszállítással!
icon_doboz button_reszletek

Készítette: HDG Net - Webáruház készítés

Mire kell figyelni hőszigetelő rendszer választása-, felrakása során?

Vajon Ön is öntudatlanul elköveti ezeket a hibákat, amikor hőszigetelő rendszert választ?

Töltse le tanulmányunkat, és tudja meg:

Mire kell figyelni hőszigetelő rendszer választása, és felrakása során?

Ingyenes tanulmány kizárólag azoknak,
akik nem akarnak hibázni a hőszigetelő rendszer
kiválasztása és felrakása során.

Ez a tanulmány sorra veszi azokat a főbb hibákat, melyek figyelembe vételével sok tízezer forintos fölösleges kiadástól kíméljük meg magunkat.